požadavky

VĚK

V případě zájmu o práci v zahraničí musíte dosáhnout věku 18 let a to ještě před odjezdem do destinace.

JAZYKOVÁ VYBAVENOST

- Pro zaměstnance hotelů v turistických destinacích je nutností dohovořit se anglicky na úrovni porozumění zaměstnavateli a hotelovým hostům. Znalost dalšího jazyka/jazyků bude vaší významnou výhodou (například ruštiny, němčiny, polštiny a dalších) - Pro zaměstnance stavební firmy je nutná znalost angličtiny na základní úrovni porozumění kolegům.

DÉLKA POBYTU

- Turistická sezona v zemích zaměřených na turismus začíná v dubnu/květnu a končí v říjnu. Je tedy žádoucí odpracovat všechny tyto měsíce. - Délka pobytu na Islandu se odvíjí od potřeby zaměsntavatele.

DALŠÍ POŽADAVKY

Čistý trestní rejstřík (ne starší než půl roku) Dobrý zdravotní stav V případě pracovní pozice číšník/číšnice vlastní černé kalhoty (muži) a uzavřené černé boty (muži i ženy)

POPLATEK ZA DOPROVODNÉ SLUŽBY

Poplatek 3000,- je splatný po vašem odsouhlasení nabídnuté pracovní pozice a zahrnuje: - zajištění telefonní linky pro urgentní případy - slovník základních řeckých pojmů z oblasti gastronomie a běžného užívání jazyka (pro destinaci Řecko, Kypr) - základního tištěného turistického průvodce po dané destinaci