Karolína a Zuzana

KAROLÍNA A ZUZANA, PRACOVNÍ POBYT NA OSTROVĚ KOS

Jsme dvě cestovatelsky založené kamarádky a po Silvestru 2015 v Budapešti jsme se rozhodly, že bychom rády vyměnily stereotypní brigády v místě bydliště za nějaké větší dobrodružství. Po internetu jsme se spojily s paní Míšou, která během pár hodin odpověděla, a po schůzce s ní a doložení některých nutností bylo jasné, že strávíme tři měsíce na řeckém ostrově Kos.

Našly jsme si letenky přes server, který nám doporučila právě Míša, a v polovině června jsme si sbalily do kufru své nutnosti a těšily se na prázdniny, které jsme do té doby určitě ještě nezažily. První den v hotelu Blue Lagoon jsme se seznámily s nadřízenými a některými kolegyněmi z Bulharska, obdržely jsme uniformy a ubytovaly se pod městečkem Kefalos v útulném apartmánku s balkónkem.

image image (1)

I když jsme ze začátku měly co dělat, abychom stíhaly uklidit všechny pokoje, které nám na ten den byly přiděleny, po čase jsme si udělaly svůj systém a práce nám šla od ruky tak, že jsme dokonce i pomáhaly s úklidy jiných pokojů.

Tímto bychom chtěly poděkovat paní Míše za ochotu a spolehlivost. Celý pobyt byla pro nás k dispozici a když jsme potřebovaly cokoliv vyřídit nebo zařídit, věděly jsme, že to pro nás ráda a HNED udělá. 🙂

Karolína a Zuzka